בדק בית מחיר

בדק בית מחיר

בין אם מדובר בדירה מקבלן ובין אם בבית יד שנייה, רכישת בית חדש זו השקעה גדולה,
למעשה זו אחת ההשקעות הגדולות שתעשו.
כאשר הנטייה לחשוב – “לי זה לא יקרה” או ” מה כבר יכול לקרות?”
אין זה מפתיע שישנם אנשים אשר מוותרים על בדק בית או ביקורת מבנים.
במקביל, אין ספק שבין הסוגיות שמובילות אנשים לבצע עם חברתנו בדק בית מחיר הוא בין הסיבות העיקריות.

אך זה המקום לציין שגם אם מדובר בהשקעה כספית, הרי שזו השקעה משתלמת במיוחד,
שבכוחה לחסוך מכם הרבה הוצאות – שלא לדבר על עוגמת נפש, בעתיד.

למה חשוב לעשות בדק בית?

למרות שנדמה לרובנו כי דירה חדשה שמגיעה ישירות מקבלן תהיה חפה מליקויים, נתונים מוכיחים שההיפך הוא הנכון. ברוב המקרים נחשפים ליקויי בניה גם בדירה חדשה מקבלן, בדק בית חושף ליקויים רבים.

אולם דירות חדשות הן רק חלק מן התמונה. גם כאשר רוכשים דירה יש שנייה, הליקויים שתגלה הבדיקה מהווים קלף מיקוח חזק באשר למחיר הסופי. אז למרות שאין זה בלתי נמנע, ובעת בדק בית מחיר הוא חלק בלתי נפרד אשר משמעותו השקעת סכום כסף נוסף, המסקנה הברורה היא שמדובר בסכום אותו שווה להשקיע היות והוא יכול להוביל עבורכם לחיסכון משמעותי.

יתרה מכך בדיקות אלו חושפות ליקויים ומספקות לכם מעין אומדן לגבי השיפוצים אותם תאלצו לבצע במקום, מחירם והיקפם ואלו יכולים להוריד ממחירה הסופי של הדירה, או לזכות אתכם בסכום כסף מהקבלן בעבור אותם תיקונים נדרשים.

בבואנו לחשוף את הליקויים דרך בדק בית מחיר הוא פרט שולי

כאשר שוקלים האם לבצע בדק בית מחיר הוא פרט קטן יחסית, לעומת פוטנציאל הרווח או החיסכון שלכם. חברות בדק בית שהנן מבוססות ומקצועיות, כגון בדק נדל”ן, מציעות ידע וניסיון רב בתחום המבוסס על היכרות רבה עם ענף הבניה על היבטיו השונים. את הידע שרכשנו בתחום אנו מתרגמים למעשים ובכך מאפשרים לכם להגיע להחלטה שקולה, חכמה והגיונית.

לא פעם ליקויים במבנה אינם גלויים לעין בלתי מזויינת ולכן החברה תעשה שימוש במיטב האמצעים הטכנולוגיים העומדים לרשותה, כאשר הבדיקה נערכת על ידי מהנדס מקצועי. בכך האפשר לכם לגלות טרם הקנייה על ליקויים מסוגים שונים, החל מבעיות בתשתיות המבנה, רעפים שבורים או רופפים, דרך נזילות או רטיבות בקירות ועד לקרינה או גז ראדון במבנה. כמו כן, החברה תספק הערכת מחיר לתיקונים ותציע מגוון פתרונות אפשריים, מה שיאפשר לכם לקבל החלטה תוך שאתם רואים את התמונה הרחבה.

בדק נדל”ן – הכתובת שלכם לקנייה חכמה

בעת ההחלטה על ביצוע בדק בית מחיר הוא נושא שיש לקחת בחשבון – ויחד אתו רצוי שלא לוותר ולבחור בחברה מקצועית ומנוסה ולה ניסיון רב בתחום. אנו בבדק נדל”ן בעלי ניסיון נרחב בענף הבנייה ומעניקים לכם ליווי אישי ומקצועי לכל אורך התהליך.

הבדיקות שלנו לא מסתיימות במתן הדו”ח אלא שבמידה והחלטתם לרכוש את הדירה, אנו נשמח לייעץ לכם לגבי דרכי התמודדות בהמשך הדרך עד סיום הטיפול בכל הליקויים שנמצאו.

כאשר מבצעים בדק בית מחיר הוא קריטריון שיש לקחת בחשבון, אך מה שחשוב יותר הוא שתגיעו להחלטה שקולה שתשרת את האינטרסים שלכם ותשתלם לטווח הארוך. לפרטים נוספים אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר כעת:

כלקוחותינו, תוכלו ליהנות מהטבת חבר מביא חבר ייחודית, כמו גם הטבות לקבוצות רכישה או לקבוצת דיירים בבניין משותף. נשמח לעמוד לשירותכם!

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.