בדיקת ליקויי בניה

בדיקת ליקויי בניה

בין אם אתם עומדים לרכוש דירה מיד שנייה ובין אם דירה חדשה מהקבלן,
בדק בית הוא מושג אותו עליכם להכיר.
במידה וזו לכם הפעם הראשונה או שאינכם מודעים לנחיצות והחשיבות שבנושא,
לרשותכם כל הפרטים החשובים, קריאה מהנה!

מהו בדק בית?

בדק בית הוא למעשה שם אחר לבדיקת ליקויי בניה. הבדיקה נערכת על ידי חברת הנדסה אזרחית אשר זהו תחום התמחותה ונעשית בהתאם לתקנותיו של חוק מכר דירות. מדובר בבדיקות הנדסיות קפדניות אשר נערכות בדירות המיועדות למגורים טרם הקנייה. במהלך הבדיקה ובעזרתו של ציוד חדשני ומתקדם ניתן לקבל מושג רחב לגבי מצבה של הדירה ועמידתה בתקנות הבנייה הן מבחינת בטיחות והן מבחינת התכנון. בדיקות אלו מאפשרות לדיירים לקבל מושג לגבי טיבה של הדירה לפני שהם מגיעים להחלטה באשר לקנייתה ובכך יכולות לחסוך מהם הוצאות מרובות ועוגמת נפש בעתיד.

מדוע חשוב לבצע בדיקת ליקויי בניה?

בשנים האחרונות גוברת המודעות בבדיקות מקיפות למבנים וזאת בשל ליקויים אשר מתגלים הן בדירות חדשות והן בדירות יד שנייה. בעזרת בדק בית ניתן לקבל מוצר אשר ראוי למגורים וזאת ללא החשש לקיומם של ליקויים במבנה אשר אינם נגלים לעין. בכל מקרה בו עולה חשש בליבכם לגבי התנהלותו של הקבלן או לגבי מצבה של הדירה, מומלץ לבחור בחברה מקצועית אשר בדיקת ליקויי בניה זהו תחום התמחותה. כך ניתן להימנע מהוצאות מיותרות או מהפתעות לא רצויות אשר יכולות להתלוות אליהן עלויות לא מבוטלות, אתן תאלצו להתמודד.

בדק נדל”ן הכתובת שלכם

אין זה מספיק לבחור בחברת הנדסה אזרחית אלא שיש לבחור בחברה מקצועית ולה ניסיון בתחום. אנו בבדק נדל”ן לא מקלים ראש בבדיקת ליקויי בניה במבנה שלכם ולכן לא מעסיקים לשם כך שכירים או אנשי מקצוע בלתי מנוסים. כמו כן, אנו מעניקים לכם ליווי אישי וייעוץ מקצועי לכל אורך הדרך, כך שתוכלו להתמודד עם תהליך קבלת ההחלטות שלכם על הצד הטוב ביותר.

לפרטים נוספים אודות בדיקת ליקויי בניה אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולקבל ייעוץ ראשוני חינם. כמו כן תוכלו ליהנות מהטבה מיוחדת במחיר בעבור מבצע של חבר מביא חבר.